fbpx
Nářadí a nástroje nejen pro profíky
brusky, vrtáky, pily - na beton i kov
Zastoupení + servis
pro Česko a Slovensko

O nás

Představení a filozofie firmy AGP

Rodinná firma fungující od roku 1989

AGP byla vždy rodinná firma, která nyní zaměstnává více jak 130 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců. Již od založení této společnosti v roce 1989, AGP začalo navrhovat a vyrábět nejlepší dostupné motory na trhu. Motory jsou srdcem každého elektrického nářadí a od založení společnosti jsme se zaměřovali hlavně na výrobu motorů, které dodáváme předním výrobcům renomovaných značek nářadí pro celý svět. Výroba vynikajícího motoru vyžaduje totiž umění i vědu. Našim úsilím a vizí je výroba nejvýkonnějších a netrvanlivějších motorů i nářadí pro každou individuální práci s co nejlepší úsporou nákladů.

Evropa je pro AGP stěžejní trh, kdy jde přes 70% našich exportů právě do Evropy. A věděli jste, že pro Taiwan je Česká Republika čtvrtou nejdůležitější zemí v rámci obchodu a spolupráce?

KVALITA

V AGP je „kvalita“ hlavní priorita a cíl. Chcete-li se dostat mezi profesionály, kvalita je to první co by vás mělo zajímat. Proto na ni maximálně dbáme, neustále se zlepšujeme a dobýváme hranice nemožného.

V našem vývojovém a testovacím centru máme certifikované zaměstnance a profíky, kteří posunují hranice kvality neustále kupředu. O tom svědčí i spolupráce s předními profi značkami po celém světě.

DOKONALOST

Slovo dokonalý znamená vykazující vynikající vlastnosti. I díky vám se snažíme posunovat dokonalost neustále  výš.  Chceme pro vás být ti nejlepší, proto musíme být krok před konkurencí.

Cílem je, aby jste vy jako koncoví uživatelé zjistili, že naše nástroje fungují a vydrží nad očekávání před jakoukoliv konkurenční značkou. S každým novým modelem odkazujeme na stávající přední produkt na trhu a zajistíme, aby byl náš nástroj ještě lepší, takhle fungují všichni přední výrobci ve světě.

INOVACE

V prostředí s rostoucí konkurencí je inovace jádrem naší strategie, budování stále většího úspěchu pro budoucnost. Nyní již máme skvělé postavení na trhu, abychom dokázali být lídr v oblasti inovací v průmyslu elektrických nástrojů.

Ve velkém množství investujeme do našich projektů a možností výzkumu a vývoje, kdy sám předseda společnosti AGP je hlavním designérem. Inovace jsou v DNA naší společnosti.

AGP - volba profesionálů

Začali jsme jako výrobce elektromotorů a nyní už i profesionálního elektrického nářadí.

My v Lee Yeong Industrial Company, se značkou “AGP” (All Get Profit), máme cíl. Abyste Vy, naši partneři, spolupracovníci a uživatelé nářadí AGP, měli ten nejlepší zisk v poměru cena a výkon v profesionálním nářadí.

Neustálým vývojem i díky vaší zpětné vazbě pak můžete být konkurenceschopnější vůči ostatním a to nejen díky ceně ale hlavně vysoké produktivitě kterou vám naše produkty umožní. 

Proč si vybrat AGP?

Jednou z našich největších předností je schopnost řídit každou klíčovou část procesu výroby elektrického nářadí. Vždy se začíná designem. Máme svoje vlastní designery a techniky vyrábějící originální elektrické nářadí prověřené trhem a naší vyspělou technikou navrhnout ten nejvýkonnější produkt. Design to není jen vzhled, spojuje mnoho nejrůznějších vědeckých a technických oborů.

Další krok při výrobě produktu je testování. Máme kompletní elektrické testovací centrum, kde můžeme provádět dlouhotrvající testy životnosti. Naprogramovali jsme extrémně striktní testovací procesy abychom nalezli limity našich motorů. Následně vyvíjíme a upřesňujeme nástroje v důkladném testování v terénu, abychom se ujistili, že splňují nebo překračují všechny požadavky na design. Konečný krok po návrzích, vývoji a testování je samotná sériová výroba. Každý krok designu a produkce jsou přísně řízeny podle protokolů ISO 9001.

Naše výrobní linka pokrývá široké rozmezí profesionálních strojů a nářadí. Snažíme se vyrábět stroje, které vyplní mezeru na trhu. To dává našim klientům konkurenční výhodu.

V AGP a celkově na Taiwanu fungujeme poněkud jinak než v Číně nebo i Evropě. Náš národ je pyšný na schopnosti které máme – vyrábět nástroje přímo od nápadu, designu až po profesionální, kvalitní, plně hotový nástroj. Naše oddanost ke strojům nekončí u vyrábění. Stojíme si za svými produkty a kdykoliv, když něco potřebujete co se v rámci úprav nebo vylepšení týče, jednáme seriózně, rychle a rázně. 

To je vize Taiwanského národa – mít spokojené a dobré partnery po celém světě. Vždyť se podívejte na přední výrobce naší země, kterými je Foxconn (celosvětově největší výrobce elektroniky a počítačových součástek)  nebo ASUS (špičkové IT produkty jako notebooky, počítače, součástky do PC, mobilní telefony apod), kde tyto firmy investují miliardy i do České Republiky (v současné době ještě více než Čína).

Naše produkty získávají různá ocenění v průmyslu,
samozřejmostí jsou také certifikáty kvality

přes0
certifikovaných zaměstnanců
přes0
vlastních produktů
přes0
produktů pro jiné značky
více jak0
příslušenství k produktům